חמש מתנות ייחודיות ליום הנישואין


יום ההולדת, יום האהבה, יום הנישואין. שלושה ימים בשנה, שלושה "חגים" פרטיים שאסור לכם לשכוח. השילוש הקדוש. וכמו בכל סיבה לחגיגה, גם ביום הנישואין, ולא משנה באיזה מספר מדובר, מגיע עניין המתנה. מה קונים שיצליח באמת להפתיע את בן/בת הזוג? אובדי עצות! מצוין. תמשיכו לקרוא.

הסוסים, התמונות, המכוניות והיאכטה

· מתנות ייחודיות יש לא מעט, אבל לרשימת חמשת הגדולים שלנו, רק הטובות ביותר נכנסו. אז קבלו במחיאות כפיים את המקום החמישי המכובד – יום בילוי בחוות סוסים. מתחילים מהבוקר בארוחת פיקניק קלה, ממשיכים ברכיבה רומנטית בין שדות מוריקים וחופים קסומים. הפסקה קלה ליין וחיבוקים, וממשיכים בדהירה אל עבר האושר. את יום הכיף מקנחים בארוחה עשירה אל מול הים והשקיעה. יום שכולו אהבה ורומנטיקה.

· מקום אחד לפניו, עם פספוס קל של מדליית הארד, מגיעה המילה האחרונה בעולם אלבומי התמונות – האלבומים הדיגיטאליים. אתם בוחרים את התמונות ומעצבים את מראה האלבום, כולל כריכה ואפשרות לתוספות יוצאות מן הכלל. ניתן להוסיף פאזל – קולאז' של תמונות מחייכם המשותפים להגברת הפן הרומנטי.

· המקום השלישי המכובד מיועד לחובבי הריגוש והמהירות, וכולל יום מהיר במיוחד במסלול מכוניות המרוצים. בעזרת מדריך מוסמך תזכו לחוויה נהדרת כולל נהיגה עצמאית במסלול ייעודי. נכון, יש מתנות רומנטיות יותר, אבל מי אמר שביום הנישואין ה-34 חייבים להיות רומנטיים? ניתן לשלב ארוחת בוקר/צהריים, תמונות מקצועיות למזכרת ועוד.

· כולנו אוהבים חופשה בצימר. כולנו אוהבים את הים. ומה אם אפשר היה לשלב את שניהם ביחד? ובכן, המקום השני שלנו מוכיח שאפשר גם אפשר. צימר על הים. יאכטת צימר. תקראו לזה איך שתרצו, מה שבטוח, שאתם הולכים ליהנות במיוחד. פסגת הרומנטיקה תחת כיפת השמיים וסביב הים הרגוע. מדובר ביום ולילה שלא תשכחו עוד זמן רב...

כורסת טנטרה- המתנה המקורית מכולן

את המקום הראשון שמרנו למתנה שתשפיע על כל זוג לאורך כל חייו. אנו מדברים על כורסת טנטרה, הלא היא ספת האהבה הבלתי מעורערת של המאה ה-21. כל תנוחת אהבה שחלמתם עליה תתגשם בזכות הספה הייחודית והמעוצבת.
כל מי שניסה – התאהב... והתמכר!