מתנה מקורית לחנוכת בית – ספה שבאה מאהבה ומחזירה אהבה


"עציץ מפלסטיק?! וואו, תודה. זה פשוט מדהים!". מוכר לכם המשפט הזה? ובכן, עולם המתנות לחנוכת בית חדש רצוף אכזבות ושקרים לבנים. מתנות שבמקרה הטוב תמצאו להם מדף צדדי, ובמקרה הרע – פח מרכזי. אבל יש מתנה מקורית לחנוכת בית, שתהפוך למשהו מרכזי לא רק בבית עצמו, אלא בחיים של זוג החברים שאתם כל כך אוהבים. לא מאמינים? נשמע לכם מוגזם? אז חכו שתבינו על מה אנחנו מדברים. ספת טנטרה, או בשמה המלא ספת TANTRA-CIRCLE.

הקשר שבין ספה לטנטרה

הטנטרה בהקשר הכללי היא תפיסת עולם הודית שבסיסה – קיומו של קשר בין אלמנטים, כביכול, שונים בחיינו. אך בהקשר של הספה המופלאה, מדובר באלמנט מרכזי בתפיסה העתיקה, ואשר מדגישה את הרוחניות והרגש שבקיום מגע מיני בין זוג אוהבים, ובאמצעות טכניקות מופלאות, מביאה אותו לגבהים ועוצמות בלתי נתפסים. ספת הטנטרה היא "כלי העזר" להגשמת הפנטזיות הפרועות ביותר שלכם...

ספת טנטרה – אהבה בעיצוב מושלם

"כלי עזר" נשמע קצת טכני ולא מעוצב, אז תרשו לנו להתחיל מהיופי ולעבור לפרודוקטיביות בהמשך. ובכן, ספות הטנטרה סירקל הן, לפני הכל, רהיט מעוצב נפלא, המשתלב בהרמוניה עם מגוון סגנונות עיצוב ביתיים, ואשר יכול לשמש כספה נוספת לסלון או לחדר השינה. הספה מגיעה במגוון רחב של צבעים, צורתה קשתית-אליפטית, והיא מושכת תשומת לב ואהדה, בדיוק בכמויות הנכונות. יעילות הספה, בבסיס העניין, טמונה בצורתה הייחודית, המאפשרת קיום תנוחות התעלסות רבות ומגוונות, אשר ימנעו מכם להגיע לאותה שחיקה מינית שזוגות רבים מגיעים אליה בחלוף שנים אחדות מרגע נישואיהם. עם ספת הטנטרה פנטזיות הופכות למציאות, וחלומות פשוט מתגשמים. יש רק "בעיה" אחת בכל מה שקשור לספת האהבה הזו – אחרי שתתנסו איתה, לא תוכלו לחזור לעשות אהבה על מיטה רגילה... שלא תגידו שלא הזהרנו!

אז אם גם אתם מחפשים מתנה מקורית לחנוכת בית. כזאת שתגרום לכולם להבין כמה מחשבה, יצירתיות ואהבה השקעתם בבחירתה, ספת טנטרה היא התשובה המושלמת עבורכם. כי אהבה עושים על ספת טנטרה, או שלא עושים אותה בכלל... קנייה נעימה!