כורסא לחדר שינה – תשכחו מכל מה שהכרתם...


אם רהיטים לבית היו אנשים, במרבית הבתים בישראל הייתה הכורסא בחדר השינה נחשבת לאדם בודד, עצוב, מרוחק ולא פופולארי. נדמה שהישראלים נוטים להשקיע את מרבית כספם ומרצם בריהוט הסלון ובמיטת חדר השינה, וכשזה מגיע לכורסא הנוספת בסמוך למיטה, הם מסתפקים בשאריות... לא עוד!!! תכירו את הכורסא שתשנה לכם את החיים. עד כדי כך? אפילו יותר. כי חיי מין טובים, מגוונים, מרתקים, כאלו שגורמים לפנטזיות הדמיוניות שלכם להפוך למציאות יום יומית, הם בהחלט כאלו שמשנים את החיים. ספת ה-TANTRA CIRCLE - כורסא לחדר שינה שתהווה את כרטיס הכניסה שלכם לחיי מין מושלמים לאורך עשרות שנים.

ספת הטנטרה – כשאהבה ויופי נפגשים

הרעיון מאחורי כורסת הטנטרה מבוסס על התת-תרבות ההודית על שמה הספה קרויה, בד בבד ל"תורה" שאף חיי מין לא שלמים בלעדיה – ה"קאמה סוטרה". הטנטרה מדברת על הרמוניה, שילוב, קשר והעצמה. ה"קאמה סוטרה" מציעה עשרות רבות של תנוחות מיניות מופלאות. השילוב של שניהם, יחד עם פרי מוחם היצירתי והשובב של מעצבי הספה, הולידו את מה שעתיד להפוך ללהיט אדיר בתחום המתנות והריהוט הביתי. כורסא לחדר שינה שבמשך שנים לא תפסיקו לדבר אודותיה.

ולמה לא בעצם? עיצוב יפהפה בצבעים שונים ובצורה מקורית ומעוררת עניין, לצד פרודוקטיביות מוכחת למטרה לשמה היא נוצרה – גיוון חיי המין, הוספת תנוחות נפלאות והעצמה מופלאה של הריגוש הפיסי והמנטאלי מכל נושא חיי האהבה של זוג שעבר דבר או שניים בחייו. הספה מורכבת מספוג קפיצי ובד יוקרתי, מה ששומר על המראה החדש והמושך שלה לאורך עשרות שנים. לרגל היותה מוצר חדש יחסית, מחירי ספת האהבה מפתיעים ותנאי התשלום נוחים. למרות שבינינו, לאהבה אין מחיר.

השחיקה, חברים, היא האויב הכי גדול של חיי האהבה שלכם. ספת הטנטרה היא כלי הנשק העיקרי באמצעותו תוכלו להילחם בה, לדחות אותה ואף להעלים אותה לחלוטין. אל תתנו לזמן לעשות את שלו! תנו לספת האהבה להתנגד לו... ספת TANTRA CIRCLE לחדר השינה – כי חיי מין טובים, הם חיים טובים. קנייה נעימה!