איך לעשות בן? הכירו את הספה המופלאה מכולן!


בני זוג רבים מעוניינים לעיתים במין יילוד כזה או אחר, רצון מקובל ולגיטימי במיוחד כאשר מעוניינים להביא בן, משימה קשה בעולם שנדמה כי הופך להיות משופע בבנות יותר ויותר. ובכל זאת, כל המחקרים מראים כי בהחלט ניתן להשפיע על מין היילוד בעזרת מספר פעולות פשוטות ומהנות. להלן מספר טיפים מועילים שיעזרו גם לכם לשפר את הסיכויים להביא בן חדש לאוויר העולם וגם ליהנות מכך בדרך ייחודית ומרגשת.

מידת האורגזמה

אישה יכולה להיכנס להריון עם או ללא חוויית אורגזמה, אך על מנת להגדיל את הסיכויים להבאת בן לעולם, על האישה בכל זאת להגיע לאורגזמה בזמן קיום יחסי המין, עדיף באותו הזמן בו הגבר מגיע לפורקנו המיני. הסיבה לכך טמונה באנטומיית האישה, אשר כוללת ירידה של צוואר הרחם כלפי הפין בזמן ההתכווצות האורגזמתית וקירוב הזרעים של הגבר אל המקום בו מתרחשת ההפרייה. הזרעים הזכריים (Y) ידועים כמהירים ביותר ולכן כאשר המרחק קרוב, ידם על העליונה, לעומת הזרעים הנקביים (X).

עומק החדירה

כאמור, הזרעים הזכריים מסוגלים "לרוץ" מהר אך יחד עם זאת הם גם מתעייפים מהר ואינם מסוגלים לגמוע מרחקים ארוכים כמו שיודעים הזרעים הנקביים. מסיבה זאת ככל הנראה ישנה משמעות לעומק החדירה ברגע בו הגבר מגיע לאורגזמה כאשר כלל האצבע אומר כי ככל שתהיה זו חדירה עמוקה יותר, כך הסיכוי לקליטת הביצית את הזרעים הזכריים יעלה. חדירות עמוקות ביותר ניתן לחוות בצורת הדוגי סטייל, כאשר האישה ממוקמת מעל לגבר או בתנוחה המיסיונרית כאשר האגן של האישה מורם במקצת..

ספת טנטרה – עוזרים לטבע לעשות את שלו

על מנת למלא אחר "הוראות" אלו, כדאי מאוד להיעזר בפריט ריהוט מיוחד במינו אשר לא רק מפלפל את חיי המין אלא גם תורם לאורגזמות הנשיות להתממש ביתר קלות ומאפשר חדירות עמוקות יותר עבור מי שמעוניין לתכנן לידת בן ובכלל. מדובר בספות טנטרה מדליקות וכיפיות אשר בנויות בצורה של מעין גל כך שניתן ליישם על גבן כל תנוחה שהיא ולהגיע כמה שיותר עמוק אל תוך הנרתיק, במיוחד כאשר האישה מעל הגבר, עם הפנים או הגב אליו. מבנה הכורסת טנטרה גורם לקרבה גדולה יותר בין בני הזוג ולניצול ההתאמה האנטומית בין הפין לנרתיק, מה שמאפשר חדירות עמוקות ומענגות ביותר. המבנה אף מאפשר הגעה לאורגזמה ביתר קלות, חלק מהתנאי, כאמור, ללידת בן. אין ספק כי מדובר במתנה מושלמת עבור כל בני זוג אשר מעוניינים להביא בן זכר לאוויר העולם ובכלל לכל מי שרוצה לחדש ולגוון את חיי המין שלו.