ספת Tantra-Circle

Tantra-Circle מייצרת ספות ייעודיות לטנטרה סקס שבאמצעותן יכולים זוגות להגשים חלום וליהנות ולחוות יחסי מין מדהימים, הספה גם תומכת ועוזרת לפתח את היכולות הפיזיות וההיבטים המיניים והרוחניים של מערכת היחסים האינטימית של בני הזוג.

ספת Tantra-Circle הנה פריט ריהוט שנועד בין השאר לשפר ולפשט את התנוחות המיניות המתקדמות של הקאמה סוטרה כחלק מהמסע המיני של הרחבת הניסיון והמודעות לשיפור אקט ההתעלסות, בין אם הם מפתחים אותם בעצמם או בין אם משתמשים במדריך התנוחות המסופק עם הספה אשר מקנה ידע ומאפשר רעיונות יצירתיים ושימושיים.

ספת Tantra-Circle היא ממשפחת ספות וכסאות טנטרה ותיקים וחדשים מסוגים שונים, בעלי עיקרון דומה שנבנו על מנת לשפר את הפעילות המינית בהשראת הקאמה סוטרה, ונמצאים בשימוש מזה שנים רבות. המאפיין העיקרי של ספות אלו וכמו גם של ספת Tantra-Circle הוא הצורה המיוחדת המחקה ומשלימה את הקווים הטבעים של גוף האדם, ספת Tantra-Circle מאפשרת הגעה לתנוחות שאין אפשרות להגיע אליהן ללא ספה בעלת זוויות כאלה, המאפשרות גם מגע פנימי ואזורי חיכוך חדשים.

בזכות העיצוב המיוחד ספת Tantra-Circle תומכת בגוף ומאפשרת יצירת תנוחות מיניות רבות ללא כל מאמץ או קושי מיוחד, וכמו כן שליטה על עומק וזוויות חדירה גורמים לאורגזמות תכופות וחזקות מהרגיל.

ריפודי הספות עשויים מבדים איכותיים דמוי עור ובמגוון צבעים, קלים לניקוי ואינם סופגים ומוכתמים מנוזלי גוף.